کارگر باربری مینی سیتی

کارگر باربری مینی سیتی

برای درخواست کارگر باربری ماهر، تنومند، باتجربه و خوش اخلاق اتوبار وطن بار شرق تهران بر روی دکمه زیر هر کدام از شماره های زیر کلیک کنید.

برای تماس مستقیم و رزرو سرویس وانتی و کارگر خالی بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.

+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

+98 (912) 764-0233

تماس بگیرید

برای تماس مستقیم و رزرو سرویس کامیون بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.

+98 (21) 7678-1630

تماس بگیرید

+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

اتوبار وطن بار شرق و شعبه اتوبار نیاوران و پاسداران این اتوبار بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده پاسخگویی به تماس های تلفنی شما شهروندان عزیز می باشد تا در صورت نیاز به رزرو سرویس و ارسال سرویس کارگر باربری مینی سیتی برای یاری رساندن به شما بپردازند.

لینک های صفحات پرکاربرد و ضروری اتوبار نیاوران وطن بار شرق

سرویس کارگر خالی/کارگر بدون ماشین باربری

سرویس کارگر خالی سرویسی است که به درخواست شما شهروندان عزیز برای جابجایی بار و اثاثیه منزل و یا لوازم و اثاثیه ادارات و شرکت های خصوصی و شخصی و یا سازمان ها و ادارات دولتی یک یا چند نفر کارگر باربری مینی سیتی بدون نیاز به ماشین باربری به خدمت شما ارسال می شود.

اینگونه از جابجایی ها اغلب درون یک ساختمان و طبقات مختلف آن صورت می گیرد. در برخی از موارد نیز این جابجایی ممکن است بین ساختمان های یک بلوک و یا از یک ساختمان به ساختمان روبرویی درون یک کوچه و خیابان و یا همجوار هم (و گاهاً با فاصله چند متری بین ساختمان هاست) می باشد که در این صورت شهروند درخواست کننده سرویس کارگر باربری مینی سیتی هدف خود از جابجایی را درخواست سرویس کارگر خالی ذکر می کنند که به ماشین باربری نیاز ندارند و تنها نیاز به کارگرهای ماهر، تنومند و با اخلاق باربری و اتوبار نیاوران و پاسداران وطن بار شرق دارند تا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن کار جابجایی اثاثیه و لوازم شما را از مبدأ به مقصد را انجام دهند.

مهارت و تخصص کارگرهای باربری

هر کارگر در هر دسته فعالیت خدماتی دارای ویژگی های خاصی هستند که تخصص آنها را تشکیل می دهد. این تخصص کارگرهای ماهر را از کارگرهای غیرماهر جدا می کند و سطح این تخصص و مهارت رتبه و جایگاه آنها را مشخص می کند. اتوبار و باربری شرق (وطن بار شرق) بعنوان یک باربری فعال در زمینه اتوبار و باربری درون شهری از کارگرهای ماهر و متخصص زیادی مانند کارگر باربری مینی سیتی برخوردار است که در صورت نیاز شهروندان در ساعات مختلف شبانه روز و تمام ایام هفته (تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل و حتی بصورت شبانه روزی 100%) به آنها سرویس دهی می کنند.

تخصص نیروها و کارگرهای باربری (کارگر باربری مینی سیتی) و حمل اثاثیه در جابجایی اثاثیه منزل و یا لوازم اداری- تجاری و مبلمان می باشد که به سبب فعالیت مستمر این نیروها در فصول مختلف سال و ساعات مختلف شبانه روز باعث شکل گیری مهارت و تخصص باربری برای کارگر باربری مینی سیتی و کارگرهای دیگر شعبات اتوبار و باربری وطن بار شرق شده است که به دلیل اشتغال مستمر این نیروها در این اتوبار، می توان سابقه کاری این نیروها را بصورت حداقل 12 سال ذکر کرد و بعضاً نیروها و کارگرهای باربری شرق و اتوبار نیاوران و پاسداران سابقه فعالیت باربری بیش از 15 سال را دارند.

رابطه میزان مهارت کارگرهای باربری با رضایتمندی شهروندان

با توجه به توضیحاتی که در مورد کارگرهای باربری داده شد، دریافتیم که هر کارگر باربری بر اساس برخورداری از تخصص / تخصص ها و میزان و سطح برخورداری او از این تخصص/تخصص ها نه تنها جایگاه او را بعنوان یک کارگر باربری مینی سیتی ماهر و کاربلد در بین تمام نیروهای کارگر باربری بالا می برد؛ بلکه هر چه تعداد این نیروهای متخصص بیشتر باشد، سبب افزایش اعتبار و شهرت آن باربری می شود.

زیرا از آنجایی که کارگرهای باربری مینی سیتی یا کارگرهای هر باربری و اتوبار دیگر کننده کار هستند و بعنوان نیروهای اجرایی سرویس باربری بصورت مستقیم در ارتباط با مشتری ها (شهروندان) قرار دارند، بنابراین کیفیت بالای این نیروها سبب انجام بهتر کار شده و در نتیجه افزایش رضایتمندی شهروندان را نیز در پی دارد. بر این اساس بهترین تبلیغ برای هر باربری کارگرهای ماهر، با کیفیت و با اخلاق آن باربری می باشد که هرچه این کیفیت بیشتر باشد، به تبع رضایتمندی بیشتر شهروندان را نیز در پی خواهد داشت.

برخورداری از مهارت

+

برخورداری از تخصص فنی

+

برخورداری از تنومندی و قدرت جسمانی

+

برخورداری از اخلاق خوب

=

کارگر باربری با کیفیت

بهترین تبلیغ برای هر باربری برخورداری از کارگر باربری ماهر، تنومند، با اخلاق و در یک کلام باکیفیت است که کار مشتری را در زمان مناسب و با سلامت و امنیت انجام دهند و بیشترین رضایتمندی شهروندان را کسب کنند. درواقع کارگر باربری باکیفیت و بااخلاق رمز موفقیت هر باربری را تشکیل می دهد.

بنابراین بالا بودن سطح مهارت کارگر باربری مینی سیتی در جابجایی اثاثیه و لوازم سبک و سنگین و حساس و شکننده، برخورداری از سطح تخصص فنی برای انجام امور فنی در مواقع ضروری (مثل تخصص باز و بسته کردن درب های یخچال ساید و…)؛ سالم بودن، جوانی و برخورداری از قدرت جسمانی و در کنار آن داشتن اخلاق خوب در برخورد با شهروندان خصیصه های یک کارگر با کیفیت را تشکیل می دهد.

دلیل اعتبار هر باربری کارگرهای با کیفیت است

از آنجایی که کار و برآیند فعالیت باربری جابجایی بار و اثاثیه می باشد و این جابجایی بار و اثاثیه توسط کارگرهای باربری صورت می گیرد؛ بنابراین اصلی ترین مهره فعالیت باربری نیروهای اجرایی هر باربری می باشند که کارگرهای آن هستند (کارگر باربری مینی سیتی). بنابراین در صورتی که این کارگرها از خصیصه های جوانی، تنومندی، سلامت جسمانی، مهارت در جابجایی انواع بار و برخورداری از سطحی از تخصص فنی و مهمتر از همه برخورداری از اخلاق خوب و… برخوردار باشند و با انجام دادن کار با کیفیت بالا (در کنار اخلاق خوب) بتوانند رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان را کسب کنند؛ بیشتر از هر عامل دیگری سبب اعتبار بخشیدن به باربری خود می شوند.

اهم ویژگی های کارگر باربری مینی سیتی

اتوبار نیاوران -پاسداران و مجموعه اتوبار و باربری وطن بار شرق با گزینش مستمر کارگرهای باربری و شعبات مختلف این باربری در طول سال و بر اساس اهم خصیصه های جوانی، تنومندی، سالم (و اغلب ورزشکار)،  اغلب باسواد، برخورداری از تجربه کاری بالا و مستمر در زمینه اثاث کشی و جابجایی بار، برخورداری از اخلاق خوب، متعهد و مسئولیت پذیر بودن؛ نداشتن سوء سابقه در زمینه درگیری با شهروندان در جریان سرویس، رضایتمندی مشتری ها از آنهاو موارد دیگر  سعی کرده است تا از مجموعه ای از کادر اجرایی پرشمار و مبتنی بر اخلاقگرایی و برخوردار از اهم ویژگی های ذکر شده بالا،یک مجموعه قوی و با کیفیت تشکیل دهد که در هر زمان آماده سرویس دهی با کیفیت به شهروندان باشند.

حسایت اتوبار وطن بار شرق در گزینش کارگر باربری مینی سیتی

نداشتن سوء سابقه در زمینه درگیری با شهروندان در جریان سرویس (خصوصاً برای نیروهایی که در طول سال به خدمت گرفته می شود و پیش از اتوبار شرق در باربری های دیگر مشغول به کار بوده اند)، رضایتمندی مشتری ها از آنها و موارد دیگر این چنینی همه و همه از جمله دلایل اعتبار و محبوبیت هر باربری و اتوبار نیروهای اجرایی و یا کارگرهای آن باربری هستند و پایین بودن سطح کیفیت کاری این نیروها/ کارگرهای باربری می تواند از اعتبار آن باربری بکاهد و یا بالعکس.

به همین دلیل است که مجموعه اتوبار وطن بار شرق در گزینش کارگر باربری مینی سیتی به مانند کل مجموعه کارگرهای باربری وطن بار شرق بسیار حساس و سخت گیر بوده و کسانی را وارد مجموعه کاررهای باربری مینی سیتی و دیگر شعبات می کند که کارگرهای باربری شش دانگ باشند.

برخورداری از مهمترین خصوصیات اخلاقی و حرفه ای از سوی نیروهای اجرایی (کارگرهای باربری مینی سیتی) به عنوان اصلی ترین بازیگران مجموعه هر باربری سبب امتیاز دادن به جایگاه هر باربری از سوی شهروندانی می باشد که از این نیروها خدمات دریافت کرده اند.

درواقع وقتی این ویژگی های کارگرهای باربری مینی سیتی ارزش و جایگاه واقعی خود را به دست می آورند که شهروندان تفاوت بین این نیروها با نیروهایی که قبلاً کار جابجایی و اثاث کشی/ اساس کشی آنها را انجام داده باشند.

بنابراین یک بار کار اثاث کشی خود را به نیروهای ما بسپیارید تا از یک تجربه موفق و ماندگار اثاث کشی بهره مند شوید و از دغدغه های این کار پر مشغله برای همیشه رهایی یابید.

بهترین باربری از نظر کارگر باربری مینی سیتی

اتوبار وطن بار شرق و اتوبار نیاوران و پاسداران با برخورداری از کارگر باربری مینی سیتی که از ویژگی های شش گانه مهارت، تجربه فعالیت مستمر باربری، تخصص فنی ضروری، سلامت جسمانی، تنومندی و قدرت بدنی، جوانی و اخلاق خوب برخوردار هستند و در جریان سرویس های کارگر خالی، سرویس وانتی، سرویس کامل (کامیون با کارگر) توانسته اند بالاترین رضایتمندی مشتریان اتوبار وطن بار شرق را کسبب کنند، سبب شده تا از نگاه مشتریان این اتوبار در طی سال های فعالیت اتوبار وطن بار شرق در جریان سرویس کارگر باربری مینی سیتی، بعنوان بهترین باربری شناخته شود.

تخصص فنی ویژه کارگر باربری مینی سیتی

در بین ویژگی های شش گانه یک کارگر باربری ماهر و با کیفیت که از امتیاز بالایی

در بین کارگرهای باربری برخوردار است، امتیاز یا ویژگی تخصص فنی ویژه می باشد.

منظور از تخصص فنی درواقع برخورداری کارگر باربری مینی سیتی از مهارت های

فنی در زمینه لوازم فنی و برقی مانند باز و بست درب های یخچال ساید بای ساید، باز

و بست و راه اندازی ماشین لباسشویی و ظرفشویی؛ و تخصص در باز و بست برخی از

لوازم و اثاثیه غیر برقی مانند تخت خواب های دو طبقه، کمدهای چند تیکه، وسایل و

دستگاه های اتاق ورزش؛ لوله کشی های ضروری و کوچک برای راه اندازی یخچال و

ماشین لباسشویی و… و یا به عبارتی آچار به دست می باشد.

کارگر باربری مینی سیتی یا به عبارتی اغلب کارگرهای باربری وطن بار شرق از

این تخصص فنی برخوردار هستند تا در مواقع ضروری در اولین فرصت به مشتری کمک

کرده و با کمترین هزینه (این هزینه در صورتی که توسط یک نیروی فنی تأسیساتی انجام

شود چند برابر اجرتی است که کارگر باربری مینی سیتی) دریافت می کند) و در کمترین

زمان و بهترین کیفیت این کارها را انجام می دهند.

ارسال سرویس وانتی بصورت کاملاً شبانه روزی

یکی دیگر از خدمات آژانس وانت پاسداران بعنوان زیر مجموعه اتوبار وطن بار شرق تهران، ارائه سرویس

وانتی در ارتباط با نیاز شهروندان می باشد. از آنجایی که شهروندان ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز

نیاز به جابجایی خرده بارهای خود در سطح محله، منطقه و یا شهر تهران را دارند، بنابراین آژانس وانت نیاوران

وطن بار شرق در کمترین زمان ممکن سرویس وانتی را برای شما ارسال می کند.

ارسال سرویس کارگر خالی بصورت شبانه روزی

یکی از خدمات ویژه آژانس وانتی نیاوران بعنوان زیر مجموعه اتوبار وطن بار شرق تهران، ارائه سرویس

کارگر خالی در ارتباط با نیاز شهروندان می باشد. به دليل اینکه نزديکی فاصله جابجايي مبدأ تا مقصد که ممکن

است درون يک ساختمان و يا يک بلوک ساختمانی باشد، يا اينکه بار اثاثيه و يا مبلمان و لوازم شما از شهرستان آمده

باشد و اینکه این نیاز ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز باشد (از 5 صبح تا 11 شب سرویس کارگر خالی ارسال

می شود) و شما تنها نيازمند به نيروهاي تنومند، قوی،باتجربه، جوان و خوش اخلاق اتوبار نياوران (وطن بار شرق) در

قالب سرويس کارگر باربری نیاوران و با عنوان “کارگر خالی” و بدون نیاز به ماشین باربری می باشید.

منظور از سرویس VIP در اثاث کشی چیست؟

زمانی که شخص مشتری از باربری درخواست سرویس vip (سرویس ویژه) میدهد به این معنی

است که انجام فرآیند اثاث کشی از ابتداء تا انتها توسط اتوبار نیاوران وطن بار شرق و مجموعه

نیروهای اتوبار شرق صورت می گیرد.

بر این اساس اتوبار وطن بار شرق با استفاده از مجموعه نیروهای خود که شامل چند نوع

نوع از نیروهای ماهر و خوش اخلاق در جابجایی اثاثیه، نیروهای متخصص فنی، بارچین

های ماهر و باتجربه و نیروهای چیدمان کننده اثاثیه در مقصد استفاده کرده تا اسباب و اثاثیه

شما را در مکان مبدأ به بهترین نحو ممکن بسته بندی کرده، آنها را به بهترین شکل ممکن و

با نهایت امنیت و سلامت اثاثیه را بارگیری و در ادامه تخلیه کرده و بعد از تخلیه در مقصد نیز

آنها را بر اساس نظرات و دستورات خانواده مشتری محترم چیدمان می کنند. از این رو از این

سرویس های که مجموعه امور بسته بندی، بارگیری، تخلیه و چیدمان اثاثیه را در بر دارد با عنوان

سرویس vip یاد می کنند.