کارگر باربری نیاوران

کارگر باربری نیاوران

برای درخواست کارگر باربری ماهر، تنومند، باتجربه و خوش اخلاق اتوبار وطن بار شرق تهران بر روی دکمه زیر هر کدام از شماره های زیر کلیک کنید.

برای تماس مستقیم و رزرو سرویس وانتی و کارگر خالی بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.

+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

+98 (912) 764-0233

تماس بگیرید

برای تماس مستقیم و رزرو سرویس کامیون بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.

+98 (910) 679-4695

تماس بگیرید

+98 (910) 679-4695

تماس بگیرید

کارگر باربری نیاوران

باربری و اتوبار نیاوران و پاسداران بعنوان زیرمجموعه اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان ساکن در محله نیاوران و محله های اطراف آنها می باشد.

درواقع ارائه سرویس کارگر باربری توسط اتوبار نیاوران یکی از مهمترین خدمات در حوزه جابجایی بار و اثاثیه توسط شرکت های حمل و جابجایی بارهای درون شهری می باشد که در اغلب موارد به دلایل متفاوتی از سوی بسیاری از شرکت های باربری و اتوبارهای درون شهری ارائه نمی شود. اما این نوع از ارائه خدمات از اهم سرویس های اتوبار نیاوران وطن بار شرق است که بصورت شبانه روزی ارائه می شود.

منظور از سرویس کارگر خالی یا کارگر باربری بدون ماشین چیست؟

در برخی از موارد به دلایلی از جمله نزدیک بودن مکان مبدأ و مقصد (کارگر باربری نیاوران) که مشتری قصد جابجایی بار و اثاثیه خود را دارد؛ مانند قرار داشتن خانه های مبدأ و مقصد در درون یک ساختمان، درون یک بلوک ساختمانی، درون یک کوچه (البته ساختمان های روبرو و یا کنار هم)؛

به دلیل برخورداری شخص مشتری از ماشین باری و تنها نیاز شهروندان به کارگر باربری نیاوران و صرفاً برای جابجایی بار و اثاثیه آنها؛ و به دلایلی این چنینی….

شهروندان با تماس با اتوبار نیاوران و پاسداران تنها درخواست سرویس کارگر خالی یا سرویس کارگر باربری نیاوران را ارائه می کنند و اتوبار نیاوران وطن بار شرق نیز بنا به درخواست شهروندان سرویس کارگر خالی را با ویژگی های مورد نظر (اعم از اینکه چند نفر باشند و چه تنوعی داشته باشند)، برای آنها ارسال می کند.

اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران، با برخورداری از انواع نیروهای کارگر باربری ماهر و بااخلاق، که علاوه بر تخصص ویژه در زمینه جابجایی اثاثیه، مبلمان و دیگر لوازم سبک و سنگین؛ و همچنین دارای تخصص های ویژه دیگری در زمینه های فنی مانند باز و بست درب های یخچال ساید بای ساید و مانند آن می باشند.

اصطلاح سرویس کارگر خالی یا کارگر باربری بدون ماشین

منظور از اصطلاح کارگر خالی یا کارگر باربری درواقع سرویس هایی است که مشتری بدون نیاز به ماشین باربری تنها درخواست چند نفر از نیروهای کار باربری را به اتوبار نیاوران و  پاسداران ارائه می کند که کار بارگیری، تخلیه و یا جابجایی بار را در یک مکان انجام دهند. بر این اساس معمولاً نوع نیاز باعث درخواست سرویس کارگر باربری نیاوران را مطرح می کند:

  • اول اینکه مشتری قصد بارگیری یک ماشین باری را دارد و از کارگر باربری نیاوران برای بارگیری و بارچینی استفاده می ند؛

  • دوم اینکه باری که از مکان و یا شهری دیگر آمده و کارگرهای ماهر باربری شرق باید آنها را تخلیه کنند؛

  • سوم اینکه جابجایی درون یک ساختمان و بین طبقات مختلف آن و یا با ساختمان روبرو و یا همجوار صورت خواهد گرفت و کارگرهای ماهر و باتجربه اتوبار نیاوران باید این اثاثیه را بین مبدأ و مقصد جابجا کنند.

در هر کدام از این موارد اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران وطن بار شرق با ارسال کارگر باربری ماهر نیاوران در قالب سرویس کارگر خالی، با بهترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان بار و اثاثیه شما را با بالاترین امنیت جابجا خواهند نمود.

اتوبار نیاوران و پاسداران بصورت شبانه روزی به شهروندان عزیز ساکن در محله نیاوران و محلات مجاور آنها سرویس کارگر خالی (کارگ باربری ماهر) یا سرویس کارگر باربری بدون ماشین ارائه می دهد.

برای تماس مستقیم و درخواست سرویس کارگر باربری نیاوران (کارگر خالی) با شماره های زیر تماس بگیرید.

77145836

09127640233

09106794695

بهترین باربری در زمینه ارائه خدمات متنوع کارگر باربری (کارگر خالی)

اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران به دلیل برخورداری از انواع کارگر باربری نیاوران (کارگرهای ماهر، باتجربه، با اخلاق) با تجربه کاری مستمر 12 ساله و بیشتر که هم در زمینه جابجایی بار (انواع بارهای سبک و سنگین، حساس و ویژه)، در زمینه بارچینی (بارچینی اثاثیه و مبلمان و اثاثیه حساس و شکستنی)، و برخورداری از تخصص فنی برای باز و بست درب یخچال ساید، راه اندازی ماشین لباسشویی و ظرفشویی، لوله کشی های کوچک و اضطراری برای راه اندازی وسایل برقی اعم از یخچال ساید و ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و مانند آنها… اتوبار نیاوران با عنوان سرویس کارگر باربری نیاوران بیشترین تنوع در زمینه خدمات کارگر خالی در سراسر تهران را به خود اختصاص داده است.

ویژگی های کارگر باربری نیاوران - کارگر خالی نیاوران

ویژگی نیروهای کار باربری در اتوبار وطن بار شرق

اتوبار نیاوران و پاسداران بعنوان زیرمجموعه باربری و اتوبار باربری وطن بار شرق در زمینه جابجایی و حمل اثاثیه، مبلمان و لوازم اداری- تجاری تلاش کرده تا با به خدمت گرفتن نیروهای مطمئن، مجرب و با اخلاق بصورت گزینش شده، در راستای ارائه خدمات باربری و جابجایی بار به شهروندان عزیز خدمات رسانی بکند.

در این ارتباط اتوبار نیاوران و مجموعه باربری وطن بار شرق با گزینش کارگرهای باربری بر اساس اهم خصیصه های جوانی، تنومندی، سالم (و اغلب ورزشکار)،  اغلب باسواد، برخورداری از تجربه کاری بالا و مستمر در زمینه اثاث کشی و جابجایی بار (سالهای تجربه کاری در بین اکثریت نیروهای وطن بار شرق بالای 12 سال بوده و گاهی در بین بارچین های اتوبار به 20 سال مستمر هم می رسد)، برخورداری از اخلاق خوب، متعهد و مسئولیت پذیر بودن؛ سعی کرده است که از یک مجموعه کادر اجرایی وسیع و اخلاقگرا و برخوردار از ویژگی های ذکر شده بالا برای نیازهای شما آماده به خدمت باشد.

کارگر باربری ماهر دلیل اعتبار هر اتوبار

از آنجایی که دلیل اصلی اعتبار، مجبوبیت و شهرت هر باربری (جدای از بحث تبلیغات)، رفتار و کیفیت کار کارگرها و نیروهای اجرایی هر اتوبار و باربری است که در قالب سرویس خدماتی برای انجام کار به خدمت مشتریان رفته و بصورت مستقیم با شهروندان در تماس هستند. بر این اساس اگر رفتار کارگرهای باربری و کیفیت انجام کار انها مناسب باشد و کار شهروندان را به بهترين شکل ممکن و بدون خسارت انجام دهند و در اين ميان نيز از اخلاق خوب نیز برخورد بوده باشند، بیشترین اعتبار را برای اتوبار و باربری بر جای خواهند گذاشت.

بر این اساس اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران بیش از هر عامل دیگری در گزینش و انتخاب کارگرهای باربری نیاوران دقت کرده، زیرا رضایت از مجموعه عوامل یک باربری به رضایت شهروندان از کارگرهای باربری وابسته است که انجام دهنده اصلی کار می باشند.

کارگر ماهر، باتجربه و خوش اخلاق اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران

نیروهای کارگر باربری نیاوران دارای تخصص، تجربه و مهارت ویژه ای در جابجایی یک نفری و چند نفری اثاثیه حتی سنگین را دارند و با بهترین کیفیت  ممکن وسایل شما را جابجا می کنند. این نیروها توانایی جابجایی تک نفری اثاثیه سنگین و غیر استاندارد از جمله گاو صندوق، تردمیل ها و دستگاه های ورزشی، کمدها، اجاق گازهای فر دار سنگین و مانند آن را دارند و بارهای غیر استاندارد و حجیم را بصورت دو نفری و یا چند نفری و با امنیت و سلامت کامل جابجا می کنند.

کارگر خالی و کارگر باربری. کارگر ماهر و تنومند و جوان و با اخلاق

تخصص ویژه نیروهای کار باربری نیاوران-پاسداران وطن بار شرق

نیروهای کارگر باربری نیاوران در کنار برخورداری از تخصص و تجربه کاری در زمینه جابجایی انواع اثاثیه اعم از سبک و سنگین، حساس و شکستنی و بزرگ و حجیم؛ همچنین از تخصص ویژه در زمینه های مختلف فنی نیز برخوردار می باشند تا در صورت نیاز بتوانند مشکلات موجود را رفع کرده و در اولین فرصت و بصورت اورژانسی کارهای فنی ابتدایی را برای مشتری های وطن بار شرق انجام دهند. از اعم این کارهای فنی می توان به باز و بست درب های یخچال ساید بای ساید، باز و بست لوله های ماشین های ظرفشویی و لباسشویی در مبدأ و مقصد، باز و بست و نصب و راه اندازی لوسترهای مشتریان در مبدأ و مقصد، لوله کشی های ابتدایی برای راه اندازی ماشین های ظرفشویی، لباسشویی و …

نیروهای متخصص فنی کارگر باربری مینی سیتی و محلاتی وطن بار شرق

ارسال سرويس کارگر خالي نیز به مانند سرویس وانتی در اتوبار نیاوران -پاسداران و آژانس وانتي وطن بار شرق بصورت شبانه روزي مي باشد.

+98 (21) 7714-5836

Call Me

+98 (912) 764-0233

Call Me

ارسال سرویس کارگر خالی بصورت شبانه روزی

یکی از خدمات ویژه آژانس وانتی نیاوران بعنوان زیر مجموعه اتوبار وطن بار شرق تهران، ارائه سرویس

کارگر خالی در ارتباط با نیاز شهروندان می باشد. به دليل اینکه نزديکی فاصله جابجايي مبدأ تا مقصد که ممکن

است درون يک ساختمان و يا يک بلوک ساختمانی باشد، يا اينکه بار اثاثيه و يا مبلمان و لوازم شما از شهرستان آمده

باشد و اینکه این نیاز ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز باشد (از 5 صبح تا 11 شب سرویس کارگر خالی ارسال

می شود) و شما تنها نيازمند به نيروهاي تنومند، قوی،باتجربه، جوان و خوش اخلاق اتوبار نياوران (وطن بار شرق) در

قالب سرويس کارگر باربری نیاوران و با عنوان “کارگر خالی” و بدون نیاز به ماشین باربری می باشید.

کارگر خالی ماهر و باتجربه و با اخلاق و تنومند اتوبار شرق و باربری شرق تهران

ارسال سرویس وانتی بصورت کاملاً شبانه روزی

یکی دیگر از خدمات آژانس وانت پاسداران بعنوان زیر مجموعه اتوبار وطن بار شرق تهران، ارائه سرویس

وانتی در ارتباط با نیاز شهروندان می باشد. از آنجایی که شهروندان ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز

نیاز به جابجایی خرده بارهای خود در سطح محله، منطقه و یا شهر تهران را دارند، بنابراین آژانس وانت نیاوران

وطن بار شرق در کمترین زمان ممکن سرویس وانتی را برای شما ارسال می کند.

خودروهای وانتی آژانس وانتی وطن بار شرق آژانس وانتی تهرانپارس غربی و شرقی

آژانس وانتی وطن بار شرق و شعبات آن

در سال دوم از تأسیس اتوبار و باربری وطن بار شرق اقدام به راه اندازی آژانس وانتی شرق

برای سرویس دهی به شهروندان نیمه شرقی شهر تهران نمود و در ابتداء با تأسیس شعبه شرق

و در ادامه وانت بار پیروزی برای خدمات دهی به محله های پیروزی، افسریه، محلاتی …، وانت بار نارمک برای سرویس دهی به محله های نارمک، رسالت، فرجام، الغدیر …، وانت حکیمیه به محله های حکیمیه و شهرک های بهشتی، البرز، امام خمینی و… سرویس می دهد، وانت بار نیاوران نیز با همکاری وانت پاسداران

به محله های مذکوذ و دیگر محله های اطراف آنها از نوبنیاد تا انتهای اتوبان صدر، از جنوب به اتوبان همت و… می باشد که به شروع به فعالیت و خدمات دهی وانتی به شهروندان محله های اطراف نیاوران و پاسداران نموده اند.

ارسال سرویس کارگر خالی و کارگر باربری مینی سیتی و محلاتی بصورت شبانه روزی است

کارگر خالی برای اسباب کشی

انجام برخی از فعالیت های مرتبط با اسباب کشی از جمله بسته بندی، جابجایی اثاثیه از پله ها

و بارگیری ماشین باربری، تخلیه بار و جابجایی مجدد اثاثیه شما از ماشین به داخل مقصد مورد

نظر و جدید شما و در نهایت چیدمان وسایل و اسباب و اثاثیه شما در منزل جدید همه و همه از

جمله کارهایی است که نیاز به انجام توسط نیروهای آموزش دیده باربری در قالب سرویس کارگر

خالی باربری دارد که اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران از آن تحت عنوان کارگر باربری نیاوران

یاد می کند.

این نیروها بسته به نوع سرویس موردنظرتان در چند قالب صرفاً کارگر خالی برای جابجایی اسباب و

اثاثیه شما و جابجایی از یک طبقه به طبقه دیگر و یا جابجایی از یک ساختمان به ساختمان کناری و یا

روبرویی (بعضاً ممکن است فاصله بین یک ساختمان تا ساختمان دیگر چندین متر باشد که در مورد آن

قانون هایی مانند قانون پیاده روی بصورت توافقی محاسبه می شود). گاهی این نیروهای کارگر باربری

نیاوران برای بسته بندی اسباب و اثاثیه و لوازم اداری- تجاری شما به کار گرفته می شوند که سرویس

بسته بندی می باشد و گاهی هم از این نیروها تحت عنوان سرویس VIP استفاده می شود.

کارگر خالی باربری نیاوران وطن بار شرق با نیروهای جوان ورزیده تنومند با اخلاق با سواد و خوش اخلاق

اتوبار نیاوران شرق با برخورداری از انواع نیروهای ماهر و باتجربه در زمینه جابجایی انواع بار و اثاثیه (سنگین و حساس)، برخورداری از نیروی جوانی، تنومندی، سلامت شخصیتی، باسواد بودن، اخلاق خوب و در کل پایبندی آنها به اخلاقگرایی و منشور اخلاقی اتحادیه باربری های درون شهری تهران، قادر است تا با پاسخگویی شبانه روزی، امکان ارسال سرویس کارگر خالی برای شهروندان در ساعات مختلف شبانه روز را فراهم آورد.

منظور از سرویس VIP در اثاث کشی چیست؟

زمانی که شخص مشتری از باربری درخواست سرویس vip (سرویس ویژه) میدهد به این معنی

است که انجام فرآیند اثاث کشی از ابتداء تا انتها توسط اتوبار نیاوران وطن بار شرق و مجموعه

نیروهای اتوبار شرق صورت می گیرد.

بر این اساس اتوبار وطن بار شرق با استفاده از مجموعه نیروهای خود که شامل چند نوع

نوع از نیروهای ماهر و خوش اخلاق در جابجایی اثاثیه، نیروهای متخصص فنی، بارچین

های ماهر و باتجربه و نیروهای چیدمان کننده اثاثیه در مقصد استفاده کرده تا اسباب و اثاثیه

شما را در مکان مبدأ به بهترین نحو ممکن بسته بندی کرده، آنها را به بهترین شکل ممکن و

با نهایت امنیت و سلامت اثاثیه را بارگیری و در ادامه تخلیه کرده و بعد از تخلیه در مقصد نیز

آنها را بر اساس نظرات و دستورات خانواده مشتری محترم چیدمان می کنند. از این رو از این

سرویس های که مجموعه امور بسته بندی، بارگیری، تخلیه و چیدمان اثاثیه را در بر دارد با عنوان

سرویس vip یاد می کنند.

در صورت درخواست مشتری نیروهای اثاث کش لوازم و اثاثیه را در جاهای مورد نظر

خانواده مشتری قرار داده و چینش می کنند. به این نوع از سرویس ها که از بسته بندی

تا بارگیری، تخلیه و چینش اثاثیه در مکان مقصد را شامل می شود سرویس های ویژه یا

VIP نیز گفته می شود که در حیطه فعالیت اتوبارها (یا باربری های خودکار) قرار دارد. در

معنای عام، کلمه اتوبار واژه ای است که برای جا به جایی و حمل و نقل وسایل، لوازم

و اثاثیه از طریق راه های زمینی مورد استفاده قرار می گیرد.

سرویس ویژه کارگر باربری مینی سیتی و محلاتی وطن بار شرق اتوبار نیاوران و پاسداران با سرویس ویژه

بهترین باربری از نظر کارگرهای باربری

از انجایی که کار اثاث کشی به مانند هر کار دیگری که به پایان می رسد، تمام می شود. اما اینکه این کار چگونه انجام شود و چقدر زمان ببرد و یا با چه کیفیتی انجام شود، خود می تواند دلایلی بر انتخاب یک باربری نمونه و خوب در زمینه جابجایی اثاث کشی و خصوصاً ارائه سرویس کارگر خالی باربری در قالب سرویس کارگر باربری نیاوران باشد.

در صورتی که کارگرهای باربری از تخصص و مهارت ویژه در جابجایی بار و اثاثیه سبک و سنگین، حساس و شکستنی و یا تخصص در زمینه وسایل فنی مانند یخچال ساید و ماین لباسشویی و مانند اینها از اخلاق خوش با ویژگی های صبور بودن، متنانت، سالم بودن و همچنین از یک باربری مطمئن باشد.

در این ارتباط اتوبار و باربری نیاوران (وطن بار شرق) با برخورداری از انواع کارگرهای باربری نیاوران با تجربه بالای 12 سال و بعضاً 15 و 20 سال؛ برخورداری از مهارت، تجربه و تخصص در زمینه جابجایی بار و اثاثیه، تخصص در زمینه اثاثیه و لوازم فنی و ویژه مانند باز و بسته کردن درب های یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، تخت خواب های دو طبقه و وسایل بازی اتاق کودک و مواردی از این دست؛ امکان پاسخگویی 24 ساعته و رزرو شبانه روزی سرویس؛ امکان ارسال سرویس کارگر خالی بصورت شبانه روزی (از 5 صبح تا 11 شب) در زمره بهترین باربری های شهر تهران قرار می گیرد.

سرویس وانتی و کارگر خالی بصورت کاملا شبانه روزی

درباره شرکت باربری و حمل و نقل درون شهری وطن بار شرق

شرکت باربری حمل و نقل درون شهری وطن بار شرق یکی از اصلی ترین شعب باربری وطن بار است که

قریب به 50 سال است که در زمینه جابجایی انواع بار و اثاثیه  (همچنین جابجایی خرده بار در شعبه اصلی)،

به شهروندان عزیز ارائه خدمات می دهد.

اتوبار و باربری وطن بار شرق نزدیک به 12 سال است که در نیمه شرقی شهر تهران به شهروندان عزیز ارائه

خدمات می دهد. با گذشت چند سال از تأسیس این شعبه از اتوبار وطن بار در شرق تهران، اتوبار و باربری وطن

بار شرق تحت عنوان یک اتوبار و باربری کاملاً مستقل در زمینه جابجایی بار و اثاثیه و لوازم ادای-تجاری در شرق

تهران فعالیت کرده و با برخورداری از انواع امکانات مورد نیاز (در برخی از زمینه ها از جمله سرویس وانتی و

سرویس کارگر باربری نیاوران) بصورت ویژه تر نسبت به دیگر رقبا به شهروندان عزیز ارائه خدمات می دهد.

شعبه های اتوبار و باربری وطن بار شرق

اتوبار و باربری وطن بار شرق از بدو تأسیس در نیمه شرقی تهران و محله تهرانپارس غربی و شرقی

کار خود را آغاز کرد و در ادامه شعبه پیروزی و افسریه، شعبه نارمک و رسالت و در سال 1396 نیز

شعبه نیاوران و پاسداران این اتوبار و باربری راه اندازی شد.

اهم خدمات اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران

اتوبار و باربری وطن بار شرق با برخورداری از انواع ماشین باربری کامیون (کامیون شش متری،

کامیون کانتین دار 5 متری، و کامیون مینی)؛ برخورداری از انواع وانت پیان، وانت نیسان و مزدا کارا،

برخورداری از انواع کارگر باربری نیاوران، شامل نیروهای ماهر و باتجربه جابجایی بار و اثاثیه و لوازم

اداری-تجاری، نیروهای متخصص امور فنی اعم از بازو بست درب یخچال ساید، ماشین لباسشویی و…

متخصص در باز و بست و نصب و راه اندازی وسایل بازی اتاق کودک، دستگاه های اتاق ورزش ساختمان ها

و برج های بزرگ و کوچک، متخصص در باز و بست و نصبو راه اندازی انواع تخت خواب ها و سرویس های

چوبی جدید و قدیم و مانند آنها می باشد که با پاسخگویی شبانه روزی آماده ارائه مشاوره رایگان تلفنی، پیشنهادات

ضروری و اورژانسی در زمینه بسته بندی، جابجایی بار و انتخاب نوع سرویس های باربری و کمک به مشتریان

در انتخاب سرویس های باربری؛ و در نهایت رزرو و ارسال سرویس به شهروندان عزیز ارائه خدمات می دهند.

کارگر ماهر و باتجربه اثاث کشی اتوبار شرق تهران برای جابجایی اثاثیه شما

“با پاسخگویی 24 ساعته اتوبار نیاوران وطن بار شرق می توانید در تمام ساعات شبانه روز از مشاوره رایگان در زمینه اثاث کشی و در مورد بسته بندی، جابجایی بار، وضعیت کارگر باربری و تعداد مورد نیاز نیروی متخصص فنی، انتخاب ماشین باربری مناسب نوع و میزان بار شما، بارچین حرفه ای و روش ها و بهترین زمان ممکن برای انجام کار؛ می توانید به انتخاب بهترین سرویس و زمان برای اسباب کشی دست بزنید. همچنین در ادامه و پس از انجام کار می توانید از یک تجربه موفق در زمینه اثاث کشی بهره مند شوید

محدوده ارائه خدمات اتوبار نیاوران وطن بار در زمینه ارسال کارگر باربری نیاوران

اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران وطن بار شرق بدون محدودیت و در ساعات مختلف شبانه روزی به

ارسال نیروی کارگر باربری نیاوران در قالب سرویس کارگر خالی برای شهروندان عزیز می پردازد.

اتوبار شرق همانطوری که در صفحات مختلف اتوبار وطن بار اشاره شده است، هیچ محدودیت مکانی برای

ارسال سرویس کارگر خالی نداشته و از آنجایی که هدف این اتوبار و سرویس کارگر خالی آن ارائه خدمات

بدون ماشین به شهروندان عزیز می باشد؛ بنابراین با ثبت درخواست شهروندان در محله های نیاوران، پاسداران

تمام محله های مجاور و اطراف آنها و همچنین دیگر محلات دورتر و حتی فراتر از نیمه شرقی تهران به ارسال

سرویس کارگر خالی می پردازد.

تجربه موفق اثاث کشی با وطن بار

از آنجایی که جابجایی خانه به همراه وسایل ان از یک مکان یا ساختمان یا محله به محله یا مکانی دیگر،

تحت عنوان اثاث کشی/ اسباب کشی شناخته می شود؛ فعالیتی زمان بر و خسته کننده می باشد که شهروندان

در این راستا قریب به یک ماه (و شاید کمتر و بیشتر) درگیر آن هستند. زیرا از زمانی که شخص اولین

قطعه از وسایل خود را بسته بندی می کند، تا زمانی که در قالب کارتن ها، کیسه ها، کاورها، گونی ها و

مانند آنها انواع اثاثیه و لوازم خود را بر اساس نوع شکستنی، حساس، لوازم بهداشتی، لوازم شخصیآ لوازم

آشپزخانه و مانند آن بسته بندی می کند؛ تا زمانی که ماشین باربری و کارگرهای باربری نیاوران، تعدادی

کارگر (بسته به نیاز خود و میزان اثاثیه) تهیه کرده و وسایل را بارگیری و تخلیه کرده و در مقصد چیدمان

و جای گذاری می کنند زمانی حدود 2 هفته تا 4 هفته را از شهروندان می گیرد. همچنین در این مدت نیز به

خاطر مشکلاتی که وجود دارد، فشارها و خستگی زیادی را به شهروندان تحمیل می کند.

در این ارتباط اتوبار و باربری وطن بار شرق با برخورداری از کادری ماهر، مجرب، ورزیده و خوش اخلاق،

زمینه برای آرامش خاطر شهروندان را فراهم آورده و یک تجربه موفق و ماندگار را برای آنها رقم خواهند زد.

تجربه یک اثاث کشی منظم و مطمئن با اتوبار نیاوران (وطن بار شرق)

از آنجایی که جابجایی اثاثیه و اساس کشی یک فعالیت زمان بر، خسته کننده و تا حدودی گیج کننده

و انرژی بر است، بنابراین اقدام بر اساس یک برنامه منظم و از پیش مشخص شده می تواند هم از

زمان انجام کار بکاهد و هم انرژی کمتری را از شهروندان گرفته و در نهایت خستگی کمتری را به

شهروندان تحمیل می کند.

برنامه ریزی دقیق برای انجام کارهای مرتبط با اساس کشی از جمله بسته بندی اثاثیه، انتخاب صحیح

لوازم و تجهیزات برای بسته بندی انواع مختلف اثاثیه و لوازم منزل اعم از شکستنی و حساس و یا غیر

حساس؛ روش های جابجایی اثاثیه و لوازم که بسته به نوع پله ها و پاگردهای ساختمان های مبدأ و مقصد

و نوع ماشین باربری متفاوت می باشد؛ استفاده از نیروهایی که این اثاثیه را جابجا کرده و ماشین باربری

را بارگیری و تخلیه نمایند و با سلامت و امنیت کامل از مبدأ به مقصد منتقل نمایند، و یا چطور اثاثیه و

لوازم را در مقصد چینش نمایند و یا در اتاق های مختلف و جاهای مختلف خانه چینش و جای گذاری

نمایند خود از توابع و نظم خاصی تبعیت می کند که همه این کارها از عهده کارگر باربری نیاوران برمی آید.

بر این اساس انتخاب دقیق چگونگی بسته بندی و روش های مختلف آن؛  روش های جابجایی اثاثیه و چیدمان

وسایل در هنگام اسباب کشی که کاری پیچیده و وقت گیر می باشد که باید توسط کارگران باربری نیاوران

که نیروهایی ماهر، با تجربه و با اخلاق هستند، صورت گیرد که در این زمینه آموزش های لازم و کافی

را دیده باشند و در نهایت روند انجام کارها را سریع تر و راحت تر خواهند کرد.

نیروهای آموزش دیده اتوبار نیاوران شرق (وطن بار شرق)

برای انجام یک اثاث کشی منظم، با برنامه و موفق که توسط اتوبار نیاوران و مجموعه

اتوبار و باربری وطن بار شرق صورت می گیرد، نیاز به استفاده از نیروهایی است که

در زمینه هر نوع فعالیت مرتبط با اثاث کشی/اسباب کشی ماهر، باتجربه و خبره باشند.

زیرا لازمه انجام هر سرویس خدمات اثاث کشی انجام سلامت و ایمن کار از ابتداء تا آخر

می باشد و با استفاده از کارگر باربری نیاوران که در زمینه بسته بندی، جابجایی بار واثاثیه

بارچینی، چیدمان بار در مکان مقصد و باز و بست و راه اندازی وسایل فنی شما (اعم از

یخچال ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، راه اندازی و باز و بست تخت های دو طبقه و

وسایل ورزشی و…) و.. خبره و برخوردار از تخصص ویژه هستند و این تخصص ویژه را

در جریان آموزش های حرفه ای کسب کرده و در جریان فعالیت مستمر (حداقل 12 سال) در

خدمات دهی به شهروندان عزیز این مهارت ها و تخصص ها را به کار بسته اند، می تواند هم

کارهای مرتبط با اثاث کشی/ اسباب کشی شما را به بهترین نحو ممکن و بالاترین کیفیت به اتمام

برسانند و هم در نهایت یک تجربه موفق و خوشایند را در این راه برای شما ثبت نمایند.

چرا باربری و اتوبار نیاوران وطن بار بهترین باربری شرق است

اتوبار و باربری نیاوران و پاسداران وطن بار شرق به علت حساسیت ویژه در خدمات دهی

به شهروندان، مسئولیت پذیر بودن هم در انتخاب نوع و به روز بودن ماشین های مورد استفاده

و همچنین استفاده از کارگر باربری نیاوران که در کنار برخورداری از مهارت ویژه در جابجایی

بار و اثاثیه و برخورداری از مهارت های فنی و استفاده از آن در مواقع نیاز، همچنین از اخلاق

خوب، سلامت جسمانی و شخصیتی، با سواد بودن برخوردار بوده و در نهایت تابع تمام و کمال

منشور اخلاقی اتحادیه باربری های درون شهری و تابع منشور اخلاقی اتوبار و باربری وطن بار

شرق می باشند.

به طور کلی انجام کار بر اساس اصول منشور اخلاقی مذکور و اعتقاد به آن باعث می شود تا تمام

شهروندان و مشتریانی که  از اتوبار وطن بار شرق خدمات دریافت کرده اند، از این اتوبار و مجموعه

آن رضایت کامل داشته باشند و همین رضایت باعث تبدیل شدن این باربری به بهترین باربری شرق  تهران

در ارائه خدمات جابجایی بار و اثاثیه و کارگر باربری نیاوران می باشد.

ارائه سرویس ماشین خالی توسط اتوبار وطن بار شرق

در برخی از موارد به دلایل متفاوتی از جمله برخورداری شهروند از کارگرهای باربری

کم بودن بار و اثاثیه آنها، سبک بودن بار، متفاوت بودن نوع بار و نیاز به استفاده از نیرو

های ویژه که در دسترس شخص مشتری هستند. متعدد بودن اعضای خانواده شخص مشتری

و انجام کار بارگیری و تخلیه توسط خود آنها و در نهایت نیاز آنها تنها به ماشین های به روز

و آماده باربری و اتوبار نیاوران و پاسداران وطن بار شرق می باشد که کار خود را به اتمام

برسانند.