وانت بار خاک سفید

وانت بار خاک سفید

وانت خاک سفید عنوان آژانس وانتی وطن بار شرق در محله های گلشن و خاک سفید است. برای درخواست وانت می توانید بر روی شماره های زیر کلیک کرده و مستقیماً تماس حاصل نمائید.

برای تماس با آژانس وانتی وطن بار شرق و درخواست سرویس وانتی شبانه روزی، بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.
+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

+98 (21) 7678-1630

تماس بگیرید

برای تماس با آزانس وانتی وطن بار شرق در محله خاک سفید و درخواست سرویس وانتی روی تماس بگیرید کلیک کنید.
+98 (912) 764-0233

تماس بگیرید

برای تماس با وطن بار شرق و درخواست سرویس کامیون بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.
+98 (21) 7678-1630

تماس بگیرید

+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

وانت بار خاک سفید-وانت خاک سفید

وانت بار خاک سفید در آژانس وانتی وطن بار شرق تهران با برخورداری از انواع وانت باربری کفی دارد (برای جاگیری بیشترین بار) مهمترین زیرمجموعه اتوبار و باربری وطن بار شرق است.

آژانس وانتی وطن بار شرق که گاهاً تحت عنوان وانت بار شرق و وانت باربری شرق تهران شناخته می شود؛ در نیمه شرقی شهر تهران به ارائه خدمات وانتی به شهروندان عزیز ارائه خدمات می کند.

آژانس وانتی وطن بار شرق در محله های گلشن، 196 و خاک سفید با برخورداری از انواع خودروهای به روز وانتی شامل وانت پیکان، وانت نیسان، وانت پراید و وانت مزدا کارا با ارائه خدمات بصورت شبانه روزی توانایی ارائه هر نوع خدمات جابجایی بار و اثاثیه را دارا می باشد.

از زمان ارائه درخواست شما برای سرویس وانتی از اپراتور آژانس وانت خاک سفید

تا زمان رسیدن سرویس وانتی به مکان مبدأ مورد نظر شما در هر یک از محله های

خاک سفید و گلشن بین 15 تا 20 دقیقه ول خواهد کشید.

وانت بار خاک سفید- وانت خاک سفید

دلیل تأسیس آژانس وانتی وطن بار شرق

وانت بار خاک سفید بعنوان زیرمجموعه آژانس وانتی وطن بار شرق تهران است که در نیمه شرقی شهر تهران ارائه خدمات می کند.

این آژانس وانتی به دلیل عدم وجود آژانس وانتی و وانت تلفنی در محدوده محله خاک سفید، محله گلشن، خیابان زهدی، میدان رهبر و پایین تر از بزرگراه زین الدین (خیابان وفادار شرقی)، به تأسیس آژانس وانتی پرداخته و در برابر درخواست های شهروندان به ارسال وانت خاک سفید به همراه کارگر/ بدون کارگر می پردازد.

درواقع زیاد بودن تعداد سرویس های وانت بار وطن بار در شرق تهران که چزو مشتریان اتوبار و باربری وطن بار شرق هستند، باعث ایجاد یک “مزیت نسبی برتر” برای باربری وطن و وانت بار های آن شده است.

وانت بار خاک سفید- وانت خاک سفید

انواع امکانات آژانس وانتی وطن بار شرق در محله خاک سفید

وانت بار خاک سفید بعنوان یکی از شعبه های آژانس وانتی و وانت تلفنی وطن بار شرق تهران

در ارائه خدمات خود به شهروندان از بیشترین امکانات خود استفاده کرده است.

اهم این امکانات عبارتند از:

ارسال وانت خالی؛

ارسال وانت با کارگر باربری ماهر؛

ارسال کارگر خالی برای جابجایی های درون ساختمانی؛

وانت بار خاک سفید و محله های اطرف گلشن و 196 شرقی

وانت بار خاک سفید- وانت خاک سفید

انواع خدمات وانتی آژانس وانتی وطن بار شرق در محله خاک سفید

وانت بار خاک سفید با برخورداری از انواع وانت بار شرق در زمره امکانات خود توانایی ارائه خدمات به شهروندان ساکن در محله های خاک سفید را دارد. این امکانات وانتی عبارتند از:

وانت پیکان وطن بار شرق؛

وانت نیسان وطن بار شرق؛

وانت پراید وطن بار شرق؛

وانت مزدا کارا وطن بار شرق؛

وانت ها و وانت بارهای محله خاک سفید در قالب آژانس وانتی وطن بار با برخورداری از انواع وانت های باربری دارای کفی مبلی و ساده” و همچنین انواع وانت های باربری چادر دار و بدون چادر” برخوردار است.

اهم خدمات باربری در آژانس وانت بار خاک سفید

چند نکته در مورد وانت بارهای خاک سفید:

اول اینکه: وانت بارهای آژانس وانتی خاک سفید با برخورداری از انواع وانت های کفپوش دار (کفی مبلی یک دست)، برای جابجایی بار و اثاثیه منزل و مبلمان طراحی شده است.

دوم اینکه: وانت بارهای وطن بار شرق با برخورداری از انواع وانت های باربری چادر دار خصوصاً برای فصول بارندگی (پاییز و زمستان و حتی اوایل بهار)، از خیس شدن لوازم، اثاثیه و مبلمان و در کل بارهای شما شهروندان عزیز جلوگیری می شود.

سوم اینکه: وانت بارهای وطن بار شرق با برخورداری از اتاق های بلند که برای جلوگیری از افتادن خرده بارها و عدم تعادل اثاثیه با ارتفاع بلند مانند یخچال های بلند و … طراحی شده اند؛ امکان آسایش خاطر شهروندان عزیز را فراهم می آورد.

درواقع وانت شرق و آژانس وانتی وطن بار شرق در محله خاک سفید با برخورداری از وانت بارهای متنوع و سالم، زمینه برای انتخاب های گوناگون شهروندان برای انواع سرویس های وانتی را فراهم می آورد.

نکته بسیار مهمی که با تغییرات جدید در اساسنامه اتحادیه باربری های درون شهری اضافه شده این است که:


در هنگام جابحایی بارهای سنگین، آنتیک، حساس و گران قیمت مانند یخچال ساید بای ساید، بوفه های شیشه ای و حساس و مانند آنها، لطفاً یکی از اعضای خانواده ناظر بر جابجایی آنها توسط نیروهای باربری باشد تا اطمینان خاطر از نحوه جابجایی و جابجایی سالم و ایمن اثاثیه را تأیید کنند.


وانت بار خاک سفید – وانت خاک سفید

فعالیت شبانه روزی آژانس وانتی شرق

وانت بار خاک سفید دارای کادر مدیریتی مطمئن و مسئولیت پذیر بوده و به علت متفاوت بودن نیازهای شهروندان در ساعات مختلف شبانه روز، تصمیم به ارائه خدمات به شهروندان در ساعات مختلف گرفته و با عملی کردن این تصمیم، ابتداء به پاسخگویی به تلفن های شهروندان در طول شبانه روز پرداخته و با دادن مشاوره تلفنی رایگان به شهروندان زمینه برای هر نوع انتخاب آنها را فراهم می آورند.

بعد از انتخاب شهروندان، هر نوع انتخابی که شهروندان داشته باشند، و هر نوع سرویسی که انتخاب کرده باشند را برای ارائه خدمات در فاکتور باربری یادداشت کرده و در هر زمان که بخواهند برای آنها سرویس مورد نظر را ارسال می کنند.

وانت بار خاک سفید با شماره های زیر بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارسال سرویس می باشد

+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

+98 (912) 764-0233

تماس بگیرید

+98 (21) 7678-1630

تماس بگیرید

قوانین متناظر بر فعالیت آژانس وانتی خاک سفید

وانت بار خاک سفید با برخورداری از اهم امکانات یک آژانس وانتی از جمله فعالیت طبق اساسنامه اتحادیه، پاسخگویی شبانه روزی، انواع وانت کفی و معمولی، انواع کارگر باربری متخصص جابجایی بار و اثاثیه، متخصص لوازم و امور فنی و.. دارای قوانینی شامل موارد ذیل است:

  • سرویس های وانتی خاک سفید در کمترین زمان ممکن به مبدأ مورد نظر شما می رسند؛
  • در صورت موجود نبودن خودرو وانتی در زمان درخواستی مشتری، از ثبت و رزرو سرویس جداً خودداری می شود؛
  • زمان رسیدن سرویس وانتی از زمان درخواست شما تا نوشتن فاکتور و رسیدن به مبدأ حداقل 15 تا 30 دقیقه زمان خواهد برد. البته زمان رسیدن سرویس وانتی در محله خاک سفید، وجه باربری و جابجایی شما صرفاً بر طبق فاکتور باربری و بر اساس توافق صورت گرفته شما خواهد بود.
  • هرچند نیروهای باربری و آژانس وانتی خاک سفید از سابقه کاری بالا و مهارت بسیاری در جابجایی انواع اثاثیه برخوردارند، اما جابجایی بار می تواند طبق خواسته و سلیقه شما باشد.

وانت بار خاک سفید – وانت خاک سفید

محدوده های خدمات رسانی آژانس وانتی خاک سفید

وانت بار خاک سفید تحت عنوان وانت شرق و آژانس وانتی و وانت تلفنی وطن بار شرق در محدوده محله خاک سفید به ارائه خدمات وانتی می پردازد.

وانت بار محله خاک سفید؛

وانت بار محله گلشن؛

وانت بار محله میدان رهبر؛

وانت بار خیابان وفادار شرقی؛

وانت بار میدان کمیل؛

وانت بار میدان تختی؛

وانت بار خیابان زهدی؛ وانت بار خیابان امین؛

وانت بار میدان جشنواره و خیابان جشنواره؛

وانت بار خیابان احسان و اتحاد؛

وانت بار سرتپه؛

وانت بار خیابان 196 شرقی؛

وانت بار خیابان 137 و 139؛

وانت بار خیابان رهبر؛

وانت بار دوراهی رهبر و پل زین الدین؛

وانت بار خیابان الله اکبر؛

وانت بار خیابان 212؛

وانت بار خیابان بهشت؛

وانت بار خاک سفید – وانت خاک سفید

وانت های مجهز به ضربه گیر و حفظ امنیت اثاثیه شما

وانت بار خاک سفید با برخورداری از کفی مناسب مبلی که بصورت یکدست بوده و هم از نظر جای گیری بیشترین وسایل از بهترین شرابط برخوردار است و هم با برخوردار بودن از پتوها و تیکه موکت ها، کارتن و امثال آن وسایل و لوازم شما را به گونه ای بارگیری می کنند که از وارد شدن ضربه (خصوصاً به وسایل شکستنی و حساس) جلوگیری به عمل آید.

همچنین با برخوردار بودن از انواع پتو، ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار ضربه گیر، لوازم و اثاثیه شکستنی مانند آیینه ها، شیشه های میزهای عسلی، میزهای شیشه دار و مانند آن را با استفاده از انواع پتو و موکت به درستی پتوپیچ کرده و با استفاده از انواع کش ها و طناب ها آنها را مهار می کنند تا از ضربه وارد شدن به آنها چلوگیری شود.

در پایان بارگیری نیز با بستن بارها با استفاده از طناب های بزرگ و یکدست بارهای شما را مهار می کنند.

به این ترتیب اثاثیه و لوازم شما با بیشترین امنیت از مبدأ به مقصد منتقل می شوند.

زمان سرویس های وانتی در شرق تهران

وانت خاک سفید نیز به مانند دیگر وانت های تلفنی و آژانس وانتی و بر طبق اساسنامه اتحادیه برای 2 ساعت می باشد و در صورت طولانی تر شدن نسبت به دو ساعت ورودی اولیه، بری با هر ساعت اضافه کمتر از نصف 2 ساعت اولیه می باشد. عنوان مثال در صورتی که سرویس وانتی برای 2 ساعت اول 60 هزار تومان باشد، در صورتی که کل جابجایی و سرویس 3 ساعت طول بکشد، هزینه یک ساعت اضافه 25 هزار تومان خواهد بود و در کنار 60 هزار تومان اولیه برابر با 85 هزار تومان خواهد بود.

وانت بار خاک سفید – وانت خاک سفید

از آنجایی که نیروهای آژانس وانتی باربری وطن بار شرق دارای سابقه کاری و مهارت بالایی هستند در زمان بارگیری و تخلیه صبور بوده و از ارائه پیشنهادات زیاد در:

در زمینه نوع جابجایی اثاثیه؛

در زمینه نوع بارچینی و روی هم گذاشتن اثاثیه؛

در زمینه کول کردن اثاثیه؛

و موارد اینچنینی حساسیت زیاد به خرج ندهید و فقط نظاره گر بارگیری و تخلیه نیروهای وطن بار شرق باشید.